Německo

Feninův Frankfurt remizoval s Dortmundem

25. dubna 2008 22:42 - FRANKFURT

Fotbalisté Frankfurtu s útočníkem Martinem Feninem v základní sestavě remizovali v páteční předehrávce 30. kola německé ligy na domácím hřišti 1:1 s Borussií Dortmund. Český reprezentant na hřišti vydržel 82. minut, v první půli měl dvě dobré střelecké příležitosti, gól však nedal.

Ve Frankfurtu padaly góly až po přestávce. Pouhých 42 vteřin po zahájení druhého poločasu otevřel skóre Benjamin Köhler. Domácí se z vedení ale radovali jen do 51. minuty, kdy vyrovnal Jakub Blaszczykowski.

Jednadvacetiletý Fenin se v bundeslize netrefil už jedenáct zápasů za sebou. Na kontě má ve 13 startech čtyři góly, když tři branky zaznamenal při debutu v nejvyšší německé lize a poslední přidal hned v následujícím duelu.