Galásek uvažuje o konci angažmá v Norimberku

30. května 2008 16:20 - NORIMBERK

Zdá se, že Tomáš Galásek skončí v bundesligovém Norimberku, český reprezentant totiž nemá platnou smlouvu pro druhou ligu. Několik hodin po domácí prohře Norimberku se Schalke 04 řekl Galásek, že nechce svoji kariéru zakončit sestupem. Zároveň však dodal, že není vhodným typem hráče pro boj o návrat do Bundesligy. Tuto informaci přinesl německý deník Bild.

Trenér Norimberku Martin Bader se nechal slyšet, že stále není nic uzavřeno. „Nejdříve budeme mluvit s Tomášem. Potom se rozhodneme jestli máme společnou budoucnost,“ řekl Bader.

Tomáš Galásek přestoupil do Norimberku 1. června 2006 a během své první sezóny v klubu získal vysoce ceněný Německý pohár. Druhý rok se však ambicióznímu německému klubu nepovedl a putuje do druhé ligy. „Poslední zápas se Schalke, který jsme prohráli, byl jedním z nejhorších v mé kariéře,“ řekl krátce po posledním ligovém zápase.

jda, Sport.cz

Časová osa: Bundesliga 2021/22

Filtr článků - Německo


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..