Fenin prvním gólem v sezóně získal Frankfurtu bod

KOLÍN NAD RÝNEM

Útočník Martin Fenin svou prvním brankou v sezóně zajistil fotbalistům Frankfurtu remízu 1:1 v utkání 2. kola německé ligy na hřišti nováčka Kolína nad Rýnem. Člen širšího kádru české reprezentace skóroval v 81. minutě po rohovém kopu a získal hostům první bod v soutěži.

Na rozdíl od prvního utkání nového ročníku se Fenin objevil v základní sestavě Frankfurtu, ovšem aktivnější byli domácí. Do vedení je po půlhodině hry poslal slovinský kanonýr Novakovič. Až devět minut před koncem zafungovala Frankfurtu osvědčená spolupráce z minulé sezóny. Řecký útočník Amanatidis z rohového kopu našel Fenina, který dal celkově svůj sedmý gól v německé lize.

V druhém nedělním utkání remizoval Wolfsburg na hřišti Bochumi 2:2. Český stoper Jan Šimůnek opět jen seděl na lavičce náhradníků Wolfsburgu.

Německo - 2. kolo:
Bochum - Wolfsburg 2:2 (12. Šesták, 50. Dabrowski - 51. Ricardo Costa, 69. Saglik), Kolín nad Rýnem - Frankfurt 1:1 (33. Novakovič - 81. Fenin).