Rubriky:

Německo

Ribéryho stíhala v reprezentaci zranění, přesto hraje dál

20. listopadu 2008 17:50 - MNICHOV

Hned dvě zranění utrpěl během reprezentačního srazu francouzský fotbalový záložník Franck Ribéry, přesto by měl o víkendu nastoupit za Bayern Mnichov proti Chotěbuzi. Ribérymu nejprve pochroumal koleno na tréninku brankář Steve Mandanda, o den později mu málem zlomil nohu ostrým skluzem Uruguayec Alvaro Pereira.

"Protrhl mu stulpnu a rozerval i chrániče, ty ale ránu nakonec zastavily. Ribéry zase utekl hrobníkovi z lopaty," prohlásil ve čtvrtek v televizní stanici ESPN francouzský kouč Raymond Domenech, který byl z nevybíravého zákroku zděšen. "Normálně by za tohle byla okamžitě červená karta, jenže v přípravě si spousta rozhodčích řekne, že budou velkorysí. Pro některé z nich najednou pravidla neplatí," hněval se Domenech.

Ribéry trpěl už o den dříve při tréninku. Náhradní brankář Mandanda mu nechtěně skočil na koleno a drobný záložník odbelhal ze hřiště s obrovským chladícím obvazem na postiženém kloubu. Přesto se dal dohromady a proti Uruguayi nastoupil, po faulu v 56. minutě ale musel znovu v péči lékařů ze hřiště.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..