Brémy na úvod jara prohrály s Bielefeldem

BRÉMY

Fotbalisté Brém si špatnou formu z podzimu přenesli i do jarní části sezony německé ligy. Doma dnes nečekaně prohráli 1:2 s Bielefeldem, v jehož obraně odehrál celé utkání český stoper Radim Kučera. Brémám tak patří až desátá příčka, Bielefeld je čtrnáctý.

Werder od začátku zápasu tahal za kratší konec, především obrana působila nejistě. Vinu na tom zřejmě měla i absence zraněného stopera Nalda.

V 25. minutě chybující brémské zadáky poprvé potrestal Thorben Marx, a přestože v závěru první půle vyrovnal Hugo Almeida, hosté si vítězství vzít nenechali. Krátce po změně stran o tom rozhodl polský útočník Artur Wichniarek svým jedenáctým gólem v sezóně.

Německá fotbalová liga - 18. kolo:
Bochum - Karlsruhe 2:0 (26. Fuchs, 65. Klimowicz), Brémy - Bielefeld 1:2 (44. Almeida - 24. Marx, 49. Wichniarek).