Leverkusen pouze remizoval se zachraňujícím se Bielefeldem

LEVERKUSEN

Fotbalisté Leverkusenu si v páteční předehrávce 31. kola německé bundesligy připsali pouze bod za remízu 2:2 s Bielefeldem. Hosté bojují o záchranu dokonce dlouho sahali po všech třech bodech, než v 79. minutě vyrovnal svou dvacátou ligovou trefou domácí Helmes.

Utkání začalo o půl hodiny později kvůli požáru v metru. Bayer svého soupeře od začátku zatlačil do obrany a v 21. minutě se dostal do vedení zásluhou Kiesslinga. O několik desítek sekund později se však podařilo hostům zahrát přímý kop tak, že míč po přizvednutí Radima Kučery srazil do vlastní sítě obránce Leverkusenu Friedrich.

Domácí dostali další ránu pět minut před přestávkou, kdy zajistil hostům vedení Tesche. O časté útoky domácích se po straně staral také český reprezentant Michal Kadlec, vyrovnání přišlo ale až z kopačky druhého nejlepšího střelce soutěže Helmese.

Německá fotbalová liga - 31. kolo
Leverkusen - Bielefeld 2:2 (21. Kiessling, 79. Helmes - 23. vlastní Friedrich, 39. Tesche).