Ibiševičův hattrick zajistil Hoffenheimu výhru nad Herthou Berlín

BERLÍN

Bosenský fotbalista Vedad Ibiševič se v 7. kole německé ligy blýskl třemi góly během úvodních 21 minut a zajistil Hoffenheimu výhru 5:1 nad Herthou Berlín. Hostům, kteří setrvali na dně tabulky, stále chybí zraněný český brankář Jaroslav Drobný.

Ibiševič svým hattrickem dal vzpomenout na podzimní část minulé sezony, kdy byl jasně nejlepším střelcem ligy, na začátku prosince si však poranil kolenní vazy. Od té doby čekal na střelecký zásah až do dneška. Proti Hertě mu na gól stačilo 44 sekund, ve 4. minutě přidal druhý gól a brzy uzavřel hattrick.

Hertha prohrála pošesté za sebou a její krize se prohlubuje.

Německá fotbalová liga - 7. kolo:
Freiburg - Mönchengladbach 3:0 (54. Idrissou, 72. Abdessadki, 80. Schuster), Hoffenheim - Hertha Berlín 5:1 (1., 4. a 21. Ibiševič, 58. Edu, 63. Eduardo - 45. Raffael).