Hoffenheim porazil Freiburg a posunul se na pátou pozici

BERLÍN

Fotbalisté Hoffenheimu vyhráli v 11. kole německé ligy na hřišti nováčka z Freiburgu 1:0 a posunuli se na páté místo tabulky před Bayern Mnichov. Jedinou branku utkání vstřelil ve 39. minutě brazilský útočník Maicosuel, který se trefil z hranice pokutového území technickou střelou do horního rohu branky.

Freiburg, v jehož obraně odehrál celý zápas Pavel Kramaš, prohrál čtvrtý ligový zápas za sebou.

V dalším zápase porazil Frankfurt 2:1 Bochum, která už potřetí za sebou v lize prohrála a patří jí předposlední místo. Ústřední postavou zápasu byl domácí obránce Franz, který si ve 25. minutě nejdřív vstřelil vlastní gól, po přestávce se ale už trefil do správné brány a rozhodl o těsném vítězství svého celku. Frankfurtský útočník Martin Fenin si příliš nezahrál, přišel na hřiště až v 92. minutě.

Německá fotbalová liga - 11. kolo:
Freiburg - Hoffenheim 0:1 (39. Maicosuel), Frankfurt - Bochum 2:1 (14. Caio, 53. Franz - 25. vlastní Franz).