Brémy nevyužily ztráty Leverkusenu a jen remizovaly s Kolínem

BERLÍN

Fotbalisté Brém nevyužili sobotní ztráty vedoucího Leverkusenu a po bezbrankové remíze s Kolínem v 15. kole německé ligy na druhém místě stále ztrácejí tři body. Svěřenci trenéra Schaafa v neděli napodobili výsledek Leverkusenu v Hannoveru.

Werder, který prodloužil svou sérii bez prohry na 23 zápasů ve všech soutěžích, v Kolíně citelně postrádal své nejlepší ligové střelce. Zatímco peruánský kanonýr Pizarro je dlouhodobě zraněn, tvořivého záložníka Özila nepustila do utkání chřipka.

V druhé nedělním duelu porazilo Schalke Herthu Berlín 2:0. Obě branky padly až ve druhém poločase, kdy síť nejdříve rozvlnil Kuranyi, skóre pečetil v 90. minutě Rafinha z pokutového kopu.

Německá fotbalová liga - 15. kolo:
Kolín nad Rýnem - Brémy 0:0, Schalke - Hertha Berlín 2:0 (59. Kuranyi, 90. Rafinha z pen.).