Německo

Fotbalisté Kolína dohrávali pohárové utkání v osmi a vypadli

10. února 2010 21:46 - AUGSBURG

Fotbalisté Kolína nad Rýnem vypadli ve čtvrtfinále Německého poháru na hřišti druholigového Augsburgu poté, co dnešní zápas dohrávali bez tří vyloučených hráčů. Domácí oslabeného favorita porazili 2:0 a postoupili poprvé v historii mezi nejlepší čtyři celky domácí pohárové soutěže.

Kolínskou sestavu opustil jako první ve 30. minutě za faul kapitán Chihi. Po přestávce ho osm minut po svém příchodu na trávník v 68. minutě napodobil německý reprezentant Podolski, jenž byl stejně jako v 86. minutě Petit vyloučen za protesty.

V domácím dresu vstřelil 22. gól v soutěžním utkání v sezoně nejlepší střelec druhé bundesligy Thurk a pojistku přidal v závěru Nando Rafael.

Bez problémů naopak postoupil Bayern Mnichov, jenž deklasoval 6:2 druholigový Fürth.

Časová osa: Německo