Rubriky:

Německo

Brémy se nedohodly na nové smlouvě s Özilem a čekají na nabídky

18. července 2010 15:38 - BRÉMY

Německý fotbalový reprezentant Mesut Özil se nedohodl na nové smlouvě ve Werderu Brémy a klub zřejmě opustí. Generální manažer německého klubu Klaus Allofs prohlásil, že očekává konkrétní nabídky od zájemců o služby záložníka, který byl jedním z největších překvapení nedávného mistrovství světa.

"V našich jednáních s hráčem jsme nedospěli k žádným výsledkům," připustil Allofs. "Umím si představit, že v příštích týdnech, nejpozději pak před koncem přestupového období, se začnou nabídky ostatních klubů na Özila pohybovat v konkrétnější rovině," dodal.

Jedenadvacetiletý fotbalista s tureckými kořeny byl pilířem záložní řady bronzových medailistů na MS, kde si připsal jeden gól. Podobně jako v případě dalších hráčů mladého německého týmu kolem něj začaly brzy kroužit evropské velkokluby. Už v průběhu šampionátu v JAR se hovořilo o zájmu španělských gigantů Realu Madrid a Barcelony.

Bronzový tým posledního ročníku bundesligy bude chtít svou vycházející hvězdu zpeněžit co nejdříve, protože Özilova smlouva končí už za rok a poté by mohl klub opustit zadarmo. V současnosti Werder podle agentury EFE za hráče požaduje přibližně 27 miliónů eur (683 miliónů korun).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..