Mohuč otočila duel s Kaiserslauternem a dál zůstává stoprocentní

MOHUČ

Fotbalisté Mohuče prožívají velmi dobrý start do německé ligy. Po třech kolech mají spolu s Hoffenheimem jako jediní plný počet devíti bodů, a to i zásluhou nedělní výhry 2:1 v derby s nováčkem z Kaiserslauternu.

Kaiserslautern, který rovněž předchozí dva ligové zápasy vyhrál, přitom šel ve 20. minutě po gólu Lakiče do vedení, které si dlouho hlídal. Ovšem domácí v rozmezí dvou minut otočili skóre a korunovali tak předchozí dvě překvapivá vítězství nad Stuttgartem a Wolfsburgem.

Tentokrát se přitom Mohuč musela kvůli problémům se zády obejít bez záložníka Jana Šimáka, hostům zase chyběl Jan Morávek. Třetí z Čechů Jan Šimůnek zůstal jen na lavičce Kaiserslauternu.

Německá fotbalová liga - 3. kolo:
Mohuč - Kaiserslautern 2:1 (71. Bungert, 73. Schürrle - 20. Lakič), 17:30 Kolín nad Rýnem - St. Pauli.