Slepička dostal v druhé německé lize červenou kartu

FÜRTH

Český fotbalový útočník Miroslav Slepička dostal v druhé německé lize červenou kartu. Ve svém čtvrtém utkání po příchodu do Fürthu na hostování z Dinama Záhřeb se nechal proti Bochumi vyloučit a podepsal se tak na remíze 1:1. Na vstřelený gól přitom stále čeká.

Bývalý hráč Příbrami, Liberce nebo Sparty zatím v Německu příliš nezáří. Od jeho příchodu sice Fürth ani jednou neprohrál, ale v hodnocení prestižního magazínu Kicker patřil Slepička vždy k nejhorším na hřišti.

Nepovedený úvod angažmá v druhé německé lize pak podtrhl dnešním vyloučením. V 37. minutě šel do ostrého souboje se Saglikem a rozhodčí okamžitě vytáhl červenou kartu. Krátce po změně stran však přišla o vyloučeného hráče i Bochum a Fürth vyrovnal na konečných 1:1.

Nedařilo se ani dalšímu českému zástupci Martinu Hudcovi, který nastoupil v obraně Karlsruhe proti Ingolstadtu, ale po chybě byl v poločase vystřídán za stavu 0:2. Karlsruhe nakonec prohrálo 1:4.Připravujeme další podrobnosti