Rubriky:

Německo

Freiburg prodloužil smlouvu s českým obráncem Krmašem

7. dubna 2011 22:53 - BERLÍN

Český fotbalový obránce Pavel Krmaš bude i v příští sezoně pokračovat v bundesligovém Freiburgu. S aktuálně osmým týmem nejvyšší německé soutěže se bývalý hráč Sparty a Teplic dohodl na prodloužení smlouvy. Klub to oznámil na svých internetových stránkách. Délku ani podmínky nového kontraktu ale zveřejňovat nechce.

 

Václav Jirsa, Právo

Ještě před měsícem německá média spekulovala, že jednatřicetiletý zadák po sezoně ve Freiburgu skončí. Přispěl k tomu i Krmašův manažer, který prý měl od vedení klubu signály, že smlouvu s českým hráčem neprodlouží. Začal proto vyjednávat s neupřesněnými týmy z druhé německé ligy.

Nakonec však bude moct dlouholetá opora zadních řad Freiburgu dál hrát v nejvyšší soutěži. "S nynějším řešením mohou být obě strany spokojené," komentoval prodloužení kontraktu sportovní ředitel klubu Dirk Dufner. "Pavel Krmaš je svým příkladným charakterem a svou sportovní zkušeností důležitou součástí našeho kádru. Proto jsme šťastní, že v SC Freiburg zůstane," dodal na klubovém webu.

Krmaš působí na jihozápadě Německa od léta 2007 a předloni pomohl Freiburgu k postupu do bundesligy. V této sezoně se dlouho zotavoval po operaci lýtka a do základní jedenáctky naskočil až v minulém kole proti Mohuči.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..