Útočník Raúl zařídil Schalke výhru 1:0 nad Mönchengladbachem

BERLÍN

Fotbalisté Schalke porazili ve čtvrtém kole německé ligy Mönchengladbach na domácí půdě 1:0 a po třetím vítězství v domácí soutěži se o skóre posunuli za vedoucí Bayern Mnichov. Devět bodů mají i třetí Brémy.

Fotbalisté Schalke Kyriakos Papadopoulos (vlevo) a Klaas-Jan Huntelaar se radují s Raúlem (vpravo) z branky.

Zápas v Gelsenkirchenu rozhodl v 64. minutě španělský kanonýr Raúl svou druhou bundesligovou brankou v sezoně. Domácí záložník Jan Morávek, který nastoupil do všech tří předchozích utkání, dnes nebyl ani na lavičce.

Mohuč s reprezentačním krajním bekem Zdeňkem Pospěchem remizovala v Hannoveru 1:1. Hosty poslal do vedení už v druhé minutě Tunisan Sami Allagui, neporazitelnost domácích v této sezóně zachránil po půlhodině hry norský reprezentant Mohammed Abdellaoue. Všechny ostatní celky už minimálně jednou nebodovaly.

Německá fotbalová liga - 4. kolo:
Hannover - Mohuč 1:1 (30. Abdellaoue - 2. Allagui) Schalke - Mönchengladbach 1:0 (64. Raúl).