VIDEO: Výstavní gól. Derdiyok předvedl úžasné kousky

3. října 2011 10:06 - PRAHA

Tenhle gól je jako vystřižený z přehlídek těch nejvýstavnějších. Určitě se v nich objeví, teď ho ale uvádíme sólově. Hlavní role v celé akci: útočník Leverkusenu Eren Derdiyok. Kompars: zaskočení hráči Wolfsburgu. Parádní zpracování, parádní uvolnění, parádní zakončení. To vše předvedl hrdina okamžiku - švýcarský fotbalista, který v bundeslize o víkendu nasměroval svůj tým ke třem bodům.

 

Ina Fassbender, Reuters

Za stavu 1:1 se v 65. minutě trefil takhle exkluzivně. Na 3:1 pak ještě upravil Kiessling.

Co říkali zainteresovaní? „Po zápase mě Diego Benaglio (brankář Wolfsburgu) nabádal, abych se takhle trefil i za reprezentaci v pátek v pokračování kvalifikace proti Walesu,“ pravil třiadvacetilletý kanonýr Derdiyok, který překonal svého kolegu z národního týmu.

Hostům jinak nebylo příliš do řeči. „Takový gól se vidí jednou za deset let, zcela nás to připravilo o morálku,“ citovaly kouče Wolfsburgu Felixe Magatha stránky bild.de.

vap, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..