Bayern ztrácí po porážce nervy. Měl by dostat Oskara, spílá šéf simulujícímu soupeři

27. října 2011 07:36 - MNICHOV

Sice bylo odehráno jen devět kol, ale i tak se zdálo, že rozjetý Bayern Mnichov budou soupeři v německé bundeslize v této sezóně jen těžko nahánět. Po desátém kole už to ale úplně neplatí. Nejenže bavorský klub nečekaně prohrál v Hannoveru 1:2, ale také ukázal, že i on je zranitelný. Po vyhecovaném zápase se navíc vedení klubu pustilo do slovní přestřelky přes média.

 

ČTK/AP

Bayern ztratil body poprvé od prvního kola a nyní vede německou soutěž už jen o tři body před mistrovským Dortmundem. Pronásledovatelé rázem vycítili šanci. Lídr soutěže navíc nepůsobil zdaleka tak suverénním dojmem jako v dřívějších zápasech.

Prezident Bayernu Uli Hoeness však rychle našel viníka nedělní porážky, kterým je podle něho hannoverský Sergio Pinto.

Ten po zákroku Rafinhy teatrálně spadl a několikrát se na zemi otočil. Incident vyvolal potyčku mezi oběma týmy, při níž Christian Schulz strčil Toniho Kroose, na což zareagoval Jerome Boateng a vysloužil si od rozhodčího červenou kartu.

„Pinto je ostudou fotbalu. Zničil celý zápas. Zajímalo by mě, jak vůbec může v klidu usnout. Svíjel se, jako by byl těžce zraněný a za dvě minuty normálně létal po hřišti. Pinto je herec, měl by si dojet do Los Angeles pro Oskara,“ zuřil Hoeness.

„Spím velmi dobře. Zkrátka to byl na mě faul a co se dělo potom, za to už nenesu žádnou zodpovědnost,“ vzkázal Pinto.  Boateng vyfasoval za červenou kartu ještě stop na dva zápasy.

roj, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..