Hamburk připravil Mönchengladbach o možnost dotáhnout lídra ligy

MÖNCHENGLADBACH

Fotbalisté Hamburku s českým brankářem Jaroslavem Drobným a záložníkem Davidem Jarolímem remizovali v Mönchengladbachu 1:1. Soupeř přišel o možnost dohnat první Dortmund, na druhém místě na něj ztrácí dva body.

Fotbalisté Hamburku remizovali Mönchengladbachem.

Drobný a Jarolím se během týdne potýkali se zraněním kolena, respektive zad, ale do předehrávky 23. kola bundesligy se shodně stačili zotavit. Reprezentační brankář inkasoval jediný gól těsně před přestávkou z hlavy Mikeho Hankeho.

V úvodu druhého poločasu spálil velkou šanci hráč turecké jednadvacítky Tolgay Arslan, po přihrávce Paola Guerrera zakončil těsně nad branku. Své selhání napravil záhy, když v 56. minutě zblízka uzavřel skóre. Stejně jako bývalý kapitán týmu Jarolím inkasoval Turek v nervózním závěru žlutou kartu, jejich tým ale už přes šance o bod nepřišel.