Rubriky:

Německo

Fotbalisté Dortmundu zapomněli hrdinu zápasu na stadiónu

21. března 2012 13:56 - Fürth

Ve 120. minutě semifinále Německého poháru ve Fürthu byl Ilkan Gündogan dortmundským hrdinou, o několik hodin později už na něj jeho tým zapomněl. Autobus Borussie kuriózně odjel v úterý ze stadiónu bez střelce jediného gólu zápasu a musel se pro něj vracet.

 

Alex Domanski, Reuters

Jednadvacetiletý Gündogan rozhodl utkání na hřišti druholigového Fürthu v posledních sekundách prodloužení a poslal německé fotbalové mistry do pohárového finále. Syn tureckých přistěhovalců poté absolvoval množství rozhovorů, a když se konečně dostal na parkoviště, kde chtěl nastoupit do autobusu, nevěřil vlastním očím. Autobus byl pryč.

"Tohle přece nemůže být pravda. Přece si toho někdo musel všimnout," říkal podle serveru RevierSport.de naštvaně Gündogan, když stál se svým kufříkem na kolečkách na prázdném parkovišti.

Tím však události jako vystřižené z bláznivé filmové komedie neskončily. Jeden z členů místního klubu Gündoganovi nabídl, že ho na norimberské letiště odveze vlastním autem, jenže mezitím v autobuse Dortmundu zjistili, že jim důležitý člen týmu chybí. I s policejní eskortou se tedy obrátili zpět na stadión, který už ale hrdina zápasu deset minut předtím opustil. Není divu, že když se konečně s týmem shledal, odměnili ho spoluhráči za jeho anabázi potleskem vestoje.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..