Pilař dal gól Bayernu, ale prohru Wolfsburgu neodvrátil

Záložník Václav Pilař pokořil jednou trefou nejúspěšnější bundesligový klub Bayern Mnichov, ale prohru Wolfsburgu v přípravném zápase neodvrátil. Wolfsburg prohrál na turné v Číně 1:2, bývalý plzeňský špílmachr snížil v nastaveném čase zápasu. Na hřiště přišel na druhý poločas místo Jana Poláka.

Václav Pilař na tréninku fotbalové reprezentace v polské Vratislavi

Pilař si v dresu Wolfsburgu připsal už druhou "přípravnou" branku, tu první vstřelil při šestnáctigólové kanonádě Helmstedteru. Tehdy zvýšil v 78. minutě už na 13:0. Kouč Felix Magath zatím Pilaře nechává hrát jeden poločas.

Jeho bývalý plzeňský spoluhráč Petr Jiráček ve čtvrtek proti Bayernu nenastoupil. Mnichovskému týmu výhru zajistili úspěšní střelci Chorvat Mandžukič gólem z penalty a Nizozemec Robben.