Norimberk - Frankfurt 1:2Nováček bundesligy řádí dál, neztratil body ani v Norimberku

Fotbalisté Eintrachtu Frankfurt zažívají nejlepší start do bundesligy v historii klubu. Nováček nejvyšší německé soutěže v předehrávce 4. kola zvítězil 2:1 v Norimberku a se stoprocentní bilancí se posunul do čela tabulky. V sobotu se před něj může vrátit Bayern Mnichov.

Fotbalisté Eintrachtu Frankfurt se radují po výhře v Norimberku

Eintracht přitom přišel do 21. minuty o dva zraněné hráče, ale druhý náhradník Erwin Hoffer poslal hosty už čtyři minuty po příchodu na hřiště do vedení. Po hodině hry zdvojnásobil náskok Japonec Takaši Inui svým druhým gólem v sezóně.

První porážce Norimberku v sezoně nezabránil ani český útočník Tomáš Pekhart. Jediným střelcem domácích byl Sebastian Polter, který čtvrt hodiny před koncem už pouze snížil. Norimberk před vlastními diváky nevyhrál už pět měsíců.