Rubriky:

Německo

Živě

Brutalita v Německu: Fotbalisté zmlátili rozhodčího i trenéra, sudí bude mít trvalé následky

6. října 2012 15:42 - Inn/Salzach

Nevídaný násilný incident se odehrál v německém regionálním fotbale. Těžkým zraněním rozhodčího a jednoho z trenérů skončil fotbalový zápas úrovně okresního přeboru. Oba byli napadeni hráči týmu FC Iliria Rosenheim, kteří neunesli inkasovaný gól v závěru lokálního derby.

 

Alexander Demianchuk, Reuters

Fotbalisty domácího týmu rozčílil rozhodčí nařízením přímého kopu, ze kterého ESV Rosenheim v nastaveném čase vyrovnal na 2:2. Na arbitra, který už v průběhu utkání dva hráče Ilirie vyloučil, se vrhli a po úderu jednoho z nich upadl sudí do bezvědomí. S těžkým zraněním hlavy musel podstoupit operaci na oční klinice a podle policie bude mít trvalé následky.

Zlobě hráčů FC Iliria neušel ani trenér hostů, který chtěl napadení zabránit. Byl rovněž sražen k zemi a skončil v nemocnici se zraněním břicha. Dva fotbalisté dostali od disciplinární komise okamžitý zákaz činnosti na neurčito, případem se zabývá kriminální policie.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..