Düsseldorf - Frankfurt 4:0Düsseldorf uštědřil Frankfurtu nejtěžší prohru v sezóně

Berlín

Fotbalisté Düsseldorfu porazili v 15. kole německé ligy Eintracht Frankfurt 4:0 a v duelu nováčků mu připravili nejtěžší prohru v sezóně. Všechny góly nastříleli po vyloučení hostujícího útočníka Matmoura, který dostal v 34. minutě druhou žlutou kartu.

Axel Bellinghausen z Fortuny Düsseldorf se raduje z gólu proti Frankfurtu.

Frankfurt prohrál v dosavadních 14 bundesligových zápasech jen čtyřikrát, před více než padesátitisícovou návštěvou v Düsseldorfu však pátý celek tabulky na soupeře nestačil. Už do přestávky se trefili Reisinger a Fink, po změně stran pokořili obranu oslabeného protivníka ještě Rafael a Bellinghausen.

Düsseldorf se díky tříbodovému zisku posunul na 13. místo.

Německá fotbalová liga - 15. kolo:
Düsseldorf - Eintracht Frankfurt 4:0 (38. Reisinger, 42. Fink, 58. Rafael, 85. Bellinghausen).