Rubriky:

Německo

VIDEO: Mazaný fanoušek Hamburku přelstil pořadatele. Na hřišti sebral míč a zesměšnil je

15. ledna 2013 13:58 - Hamburk

Fotbaloví příznivci Hamburku se během sobotního přípravného utkání proti Austrii Vídeň stali svědky komické situace. Čtvrt hodiny před koncem zápasu se na hrací plochu dostal jeden z příznivců německého klubu a rozpoutal velkou show. Pořadatelé se jej snažili co nejdříve zadržet, jenže celá situace se jim vymkla z rukou. Fanoušek HSV si ze čtyř stewardů udělal nehoráznou legraci a navrch si ještě stihl zakopat s fotbalovou merunou přímo na hrací ploše!

Příznivec „Rothosen" si svou chvilku slávy užil se vším všudy. Během krátkého přerušení hry vlétl na hrací plochu, sebral míč a rychlostí Usaina Bolta zamířil na svůj „vítězný" okruh. Cestou stihl ukázat něco ze svého fotbalového umění, přitom ale překonával odpor hamburských pořadatelů. Ti se na něj vrhli hned v pěti, přičemž úspěšný byl až poslední bodyguard, do kterého mladý fanda záměrně narazil.

Mazaného příznivce teď čeká soud a na zápasy svého týmu se nejspíš pár let nepodívá. Samotné fotbalisty Hamburku tato krátká epizoda nijak nepoznamenala - Austrii Vídeň přehráli 2:0, Petr Jiráček se na trávníku neobjevil. Naopak do druhé půle naskočil v hostujícím dresu útočník Tomáš Jun.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..