Rubriky:

Německo

Obránce Leverkusenu Kadlec přijde o první jarní zápas

17. ledna 2013 15:16 - Leverkusen

Nedávno prodělaná chřipka a s ní spojený tréninkový výpadek připraví fotbalového obránce Michala Kadlece o první jarní zápas bundesligy proti Frankfurtu. Obránce Leverkusenu, který většinu podzimní části vynechal kvůli zranění kolena, se však už ve středu znovu zapojil do přípravy s týmem a o příštím víkendu by už rád bojoval o místo v sestavě pro ostrý zápas.

 

Jan Handrejch, Právo

Kadlece ale stejně mrzí, že mu zdravotní trable komplikují návrat na hřiště. "Když jsem vyléčil koleno, skolila mě chřipka. Kvůli ní jsem skoro na týden vypadl, ale teď je už snad všechno dobré," řekl Kadlec.

Osmadvacetiletý reprezentant onemocněl před necelými dvěma týdny během soustředění Bayeru v Portugalsku. Stalo se to těsně poté, co po podzimních problémech s kolenními vazy konečně začal trénovat s mužstvem a chystal se znovu prát o základní sestavu. "S mančaftem jsem byl v sobotu a hned večer jsem lehl do postele. Takže jsem o soustředění v podstatě přišel. Dostal jsem antibiotika a musel zase vysadit. Tréninkové manko mě štve, ale snad mě smůla už opustila," věřil Kadlec.

Jisté je, že v sobotu proti Frankfurtu hrát nebude. O zápasové vytížení ale na konci týdne nepřijde: v neděli totiž s ostatními nevytíženými hráči odehraje přípravný duel s třetiligovým Osnabrückem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..