Bayern Mnichov - Wolfsburg 6:1Fotbalisté Bayernu suverénně prošli do finále Německého poháru

Mnichov

Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou ve hře o domácí double. Po zisku mistrovského titulu postoupili i do finále Německého poháru, v semifinále suverénně vyřadili Wolfsburg po výhře 6:1. Pohárovou trofej už v minulosti vyhráli patnáctkrát.

Mario Gomez se blýskl hattrickem za pouhých sedm minut hry a přispěl k vysoké výhře Bayernu.

V bavorském dresu se blýskl hattrickem za pouhých sedm minut hry náhradník Mario Gomez. Svými góly v závěrečné desetiminutovce ale už jenom zvýraznil vedení Bayernu, k němuž položili základ v prvním poločase Mario Mandžukič, který proti svému bývalému týmu otevřel skóre, a Arjen Roben. Těsně před přestávkou snížil Diego, ale Xherdan Shaqiri se brzy po změně stran postaral o dvougólový náskok a v závěru přišly Gomezovy chvíle.

Soupeřem Bayernu bude vítěz středečního utkání Stuttgart - Freiburg. Finále se bude hrát 1. června v Berlíně.

Semifinále Německého fotbalového poháru:
Bayern Mnichov - Wolfsburg 6:1 (80., 83. a 87. Gomez, 17. Mandžukič, 35. Robben, 51. Shaqiri - 45. Diego).