Mnichov

Velký návrat oslavil v semifinále Německého poháru hráč Bayernu Mnichov Mario Gomez. Obávaného kanonýra, kterému se ale v této sezóně příliš nedařilo a často vysedával na lavičce, poslal kouč Heynckes na poslední desetiminutovku na hřiště a on se mu odvděčil měrou vrchovatou. Fotbalisty Wolfsburgu dorazil hattrickem během pouhých sedmi minut.

Hattrick Maria Gomeze

Svými góly zvýraznil výhru Mnichovanů 6:1, když základ položili Mario Mandžukič, Arjen Roben a Xherdan Shaqiri. Soupeřem Bayernu bude vítěz dnešního duelu mezi Stuttgartem a  Freiburgem. Finálový duel se pak bude hrát 1. června v Berlíně.

Střelecká forma se Gomezovi vrací v pravý čas. Hlavně v semifinále Ligy mistrů proti Barceloně by jeho trefy byly třeba jako sůl.