Hertha - Stuttgart 0:1Hertha Berlín - Stuttgart 0:1

Berlín

Fotbalisté Stuttgartu naplno bodovali i v druhém utkání pod trenérem Thomasem Schneiderem. V předehrávce pátého kola německé ligy porazili Herthu Berlín na jejím hřišti 1:0 a posunuli se už na osmé místo v tabulce.

VfB stačil na vítězství trefa kapitána Gentnera ze čtvrté minuty druhé půle, ale především vynikající výkon brankáře Ulreicha. V největší šanci Herthy selhal Adrian Ramos, který přestřelil branku. Berlínský tým, ze kterého odešel v reprezentační pauze stoper Roman Hubník, doma prohrál po roce a půl.

Stuttgart nahradil po třech porážkách před minulým utkáním s Hoffenheimem trenéra Bruna Labbadiu a jeho hráči hned vyhráli drtivě 6:2. Ligový nováček Hertha naopak ztrácí elán a po sedmi bodech z prvních tří kol si připsal druhou porážku.