Rubriky:

Německo

Darida by měl stihnout zápas s Libercem, chce hrát už o víkendu

20. listopadu 2013 12:41 - Freiburg

Zraněný břišní sval se mu prý natolik zlepšil, že je odhodlaný nastoupit už příští týden v Evropské lize na trávníku Liberce. Fotbalista Freiburgu Vladimír Darida by si svůj zdravotní stav chtěl vyzkoušet už v sobotu v zápase bundesligy proti Braunschweigemu.

 

Pavel Dosadil, Sport.cz

Český reprezentant si zranění přivodil před dvěma týdny v utkání Evropské ligy s Estorilem. Dokonce panovala obava, že je sval natržený, což se nepotvrdilo. Odchovanec Plzně se však musel omluvit z přípravného utkání národního týmu s Kanadou. Nyní se jeho zdravotní stav už zlepšuje.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

"Podle posledního vyšetření je sval skoro zahojený, ale mezi žebrem a tím svalem je ještě minimum tekutiny. Při běhání pořád trochu bolí. Ale každým dnem je to lepší. Čeká mě ještě nějaká terapie a ve čtvrtek nebo v pátek dopoledne by se mělo rozhodnout, jestli budu schopen odjet s týmem na zápas," řekl Darida pro web svého agenta Ondreje Chovance.

Využívá speciální pás

Při tréninku využívá speciální břišní pás, který mu pomáhá poraněný sval nezatěžovat. "Bolí to s ním daleko míň, ale zatím jen vyklusávám, do sprintu jít ještě nemůžu ani s tím pásem," popsal Darida.

Věří však, že minimálně v Liberci už bude schopen nastoupit. "Nikdo na mě netlačí. Spíš mi kladou na srdce, abych se úplně uzdravil a byl stoprocentně fit. Já chci ale být v pořádku co nejdřív. I kvůli tomu, že příští týden hrajeme Evropskou ligu v Liberci a to bych nechtěl prošvihnout," dodal.

ras, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..