Wolfsburg - Hamburk 1:1Wolfsburg i kvůli chybě brankáře jen remizoval s Hamburkem

Wolfsburg

Fotbalisté Wolfsburgu remizovali ve 14. kole bundesligy 1:1 s Hamburkem a nevyužili šanci dotáhnout se na čtvrtý Mönchengladbach. Domácí tým je už šest zápasů bez porážky, podruhé za sebou ale získal jen bod a může o víkendu přijít o páté místo.

Domácí museli dotahovat náskok soupeře, protože v 19. minutě chyboval gólman Benaglia, který nedosáhl na přímý kop Calhanoglua z velké dálky. Míč se pak po odrazu od břevna odrazil od jeho ruky a hlavy do branky. Po půlhodině vyrovnal z penalty za faul švýcarský obránce Rodríguez, ale nakonec měli ke třem bodům blíž hosté, když pět minut před koncem střídající Iličevič trefil břevno.