Jiráček by po třech měsících mohl být v základní sestavě Hamburku

Hamburk

Český fotbalový reprezentant Petr Jiráček by mohl v sobotu po třech měsících nastoupit za Hamburk od první minuty. Sedmadvacetiletý záložník byl podle německého deníku Bild na tréninku za zavřenými dveřmi v rozlišovacím trikotu určeném hráčům základní jedenáctky. HSV zakončí podzimní část bundesligy domácím zápasem s Mohučí.

Záložník Petr Jiráček na tréninku reprezentace

Jiráček za Hamburk hrál od začátku naposledy 21. září proti Brémám (0:2), nyní by v sestavě měl zaujmout místo středopolaře Tolgaye Arslana. Bývalý hráč Plzně a Wolfsburgu v této sezóně v dresu třináctého celku tabulky zasáhl do osmi ligových utkání a jen dvakrát nastoupil od první minuty. Celkem odehrál 246 minut. Jiráčkův spoluhráč brankář Jaroslav Drobný si premiérový start v ročníku připsal v minulém kole v duelu s mistrovským Bayernem Mnichov (1:3).