Frankfurt - Augsburg 1:1Frankfurt zakončil podzim v bundeslize bez domácího vítězství

Frankfurt nad Mohanem

Fotbalisté Frankfurtu nedokázali zvítězit na domácím hřišti ani v posledním podzimním kole německé ligy, v němž remizovali s Augsburgem 1:1. Hosté bodovali v pátém utkání za sebou, se ziskem 24 bodů jsou po 17 kolech na osmém místě a mají za sebou nejlepší podzim v nejvyšší soutěži v historii.

Na hřišti Eintrachtu, který nastoupil tentokrát bez českého útočníka Václava Kadlece, šel Augsburgu dokonce do vedení. V 33. minutě otevřel skóre Argentinec Raúl Bobadilla, kterému přihrál po centru míč nechtěně hlavou kapitán Frankfurtu Pirmin Schwegler. Za necelých deset minut bylo vyrovnáno, když domácí vytěžili z převahy trefu Jana Rosenthala. Augsburgu opět chyběl dlouhodobě zraněný Jan Morávek.