Mönchengladbach - Wolfsburg 2:2Mönchengladbach poprvé doma ztratil, ale v německé lize je třetí

Fotbalisté Mönchengladbachu v německé lize poprvé ztratili body na vlastním hřišti. I remíza 2:2 s Wolfsburgem jim ale stačila k posunu na třetí příčku tabulky, kde vystřídali Borussii Dortmund.

Wolfsburg, kterému kvůli zranění kotníku chybí záložník Jan Polák, se dostal do vedení v úvodu druhé půle, kdy se trefil k tyči záložník Diego. Mönchengladbach ale během jedenácti minut skóre otočil, oč se postarali Raffael a parádním dalekonosným pokusem z přímého kopu Juan Arango.

"Vlci" ale zásluhou Base Dosta čtyři minuty před koncem vyrovnali na 2:2 a soupeře připravili o stoprocentní domácí bilanci. Bez ztráty bodu tak na vlastním hřišti zůstává už jen lídr celkového pořadí Bayern Mnichov.