Hamburk - Freiburg 1:1Hamburk díky gólu v poslední minutě remizoval s Freiburgem

Hamburk

Záchranářský souboj ve 32. kole německé fotbalové ligy mezi Hamburkem a Freiburgem skončil 1:1. Domácí uhráli remízu díky gólu Gojka Kačara v poslední minutě.

Gojko Kačar z Hamburku se raduje z gólu proti Freiburgu.

Ani jednomu týmu nicméně remíza příliš nepomohla, HSV zůstal v osmnáctičlenné tabulce čtrnáctý bod před patnáctým Freiburgem. Oba dnešní soupeři mohou být v tomto kole předstiženi Hannoverem a Paderbornem a klesnout do pásma sestupu.

Hamburk, jenž vyhrál předchozí dva zápasy, prohrával od 25. minuty po tvrdé střele Admira Mehmediho. Freiburg v sestavě s Pavlem Krmašem a Vladimírem Daridou bránil cenné vedení až do poslední minuty řádné hrací doby, kdy po souboji ve vzduchu s brankářem Bürkim vyrovnal hlavou Kačar.