Rubriky:

Německo

Bayern má náhradu za Schweinsteigera. Přestup Vidala je na spadnutí, odejde Götze?

17. července 2015 12:02 - Mnichov

Fotbalový gigant Bayern Mnichov se snaží rychle sehnat náhradu za Bastiana Schweinsteigera, jenž zamířil do Manchesteru United a už je takřka hotovou věcí, že se jí stane Chilan Arturo Vidal. Podle informací z německého a italského tisku má bavorský velkoklub za 28 letého záložníka zaplatit částku kolem 40 miliónů eur.

 

Henry Romero, Reuters

O čerstvého mistra Jižní Ameriky mělo ale zájem hned několik klubů z Premier League, momentálně je však nejblíže jeho angažování je právě Bayern.

Podle deníku Corriere dello Sport byl mnichovský klub v jednáních nepružnější a s hráčem i Juventusem je na všem dohodnut. List zároveň uvádí, že opačným směrem by mohl putovat Mario Götze. Střelec vítězného gólu ve finále mistrovství světa totiž zřejmě upadl u trenéra Pepa Guardioly v nemilost.

Výkonný ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge potvrdil, že přestup Vidala do Bayernu je blízko, nicméně popřel, že by byl již uzavřen.

Nakonec určitě přijde

„Zatím nemohou potvrdit podepsání smlouvy s Vidalem. Musíme si ještě trochu počkat," řekl funkcionář stanici Sky. Chilan s přezdívkou Arturito měl namířeno do Bayernu před čtyřmi roky z Leverkusenu, tehdy se ale transfer nakonec neuskutečnil.

„Michael Reschke (technický ředitel Bayernu, jenž do roku 2014 pracoval v Leverkusenu) mi řekl pravdu o roce 2011. Tehdy to nebyl hráč, ale klub, kdo zablokoval přestup do Bayernu," uvedl Rummenigge.

„Doufám, že nakonec k nám ale Vidal přijde. Nestihne se však k Bayernu připojit na našem čínské turné. Ani Bavoři neumějí podepsat hráče takhle rychle," vtipkoval.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..