Rubriky:

Německo

Fotbalisty Hannoveru povede za záchranou trenér Schaaf

28. prosince 2015 11:02 - Hannover

Novým trenérem fotbalistů Hannoveru se stal Thomas Schaaf. Čtyřiapadesátiletý kouč u aktuálně sedmnáctého celku bundesligy podepsal smlouvu do léta 2017 a ve funkci nahradí Michaela Frontzecka, který rezignoval 21. prosince.

Schaaf strávil většinu kariéry v Brémách, nejprve jako hráč a následně 14 let i jako hlavní trenér. V roce 2004 s nimi slavil zisk titulu i poháru a v roce 2009 dovedl Werder do finále Poháru UEFA. V roce 2013 však po vzájemné dohodě v klubu skončil, v minulém ročníku pak vedl Frankfurt.

Nyní se pokusí pozvednout Hannover, který je po podzimu na předposledním místě a hrozí mu sestup. "V posledních dnech jsem se o tom bavil s vedením klubu a vím, že mě čeká těžký úkol. Nicméně se na tuto výzvu těším a udělám vše pro to, abych tým v bundeslize zachránil," řekl Schaaf.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..