Hoffenheim - Darmstadt 0:2Hoffenheim opět prohrál, od baráže ho dělí pět bodů

Berlín

Fotbalisté Hoffenheimu i s českým obráncem Pavlem Kadeřábkem prohráli ve 20. kole bundesligy s Darmstadtem 0:2 a zůstali v sestupovém pásmu. Na šestnácté místo, které zaručuje alespoň baráž o udržení, ztrácejí pět bodů. Naopak nováček z Darmstadtu se posunul už na 11. příčku.

Trenér Hoffenheimu Huub Stevens

Darmstadt zahrozil už v páté minutě, kdy po rohovém kopu trefil Rajkovič břevno. Pak sice byl ve velké šanci domácí Kramarič, jenže jeho střela z malého vápna byla zblokována. Ve 33. minutě se naopak po dalším rohu dostal k hlavičce Sulu a otevřel skóre.

I druhá branka padla po rohovém kopu. Hoffenheim sice ubránil první centr, po něm ale míč do vápna vrátil Kempe, Rajkovič byl u míče dřív než Kadeřábek a výhru Darmstadtu pojistil.