Hannover - Wolfsburg 0:4Schürrleho hattrick vynesl Wolfsburgu jasnou výhru v Hannoveru

Hannover

Fotbalisté Wolfsburgu porazili ve 24. kole německé ligy poslední Hannover na jeho hřišti 4:0 a na osmém místě se přiblížili na dva body příčkám zajišťujícím postup do evropských pohárů. Hattrick dal André Schürrle.

Záložník Wolfsburgu Julian Draxler.

Wolfsburgu se v předchozích zápasech příliš nedařilo, proti poslednímu týmu tabulky si však vylepšil náladu. Hannover se držel jen do 36. minuty, než Draxler při rychlé akci našel Schürrleho a ten propálil domácího gólmana.

Po změně stran pak Schürrle pokračoval ve střeleckém představení, když napálil míč do sítě po přiťuknutí Luize Gustava. Hattrick pak uzavřel po brejku, kdy si zpracoval míč na prsa a zamířil pod břevno. Výhru pak ještě završil Draxler, který po dalším brejku šel sám na brankáře.

V druhém utkání remizoval Ingolstadt doma 1:1 s Kolínem nad Rýnem, když neudržel vedení po brance Hinterseera. Osmnáct minut před koncem zařídil dělbu bodů Modeste. Pro Kolín už to byla devátá remíza v sezóně, což je spolu s Hoffenheimem nejvíce z celé bundesligy.