Hertha - Hannover 2:2Hannover s novým koučem obral o body třetí Herthu

Berlín

Fotbalisté posledního Hannoveru při debutu nového kouče Daniela Stendela uhráli v německé lize cennou remízu 2:2 na hřišti třetí Herthy Berlín. Domácí favorit zachránil bod až dvacet minut před koncem. Reprezentační záložník Vladimír Darida hrál za Herthu od 57. minuty.

Niklas Stark z Herty Berlín v akci.

Více než 45 tisíc diváků na Olympijském stadionu rozjásal už ve 3. minutě Vedad Ibiševič, jenže pak Hertha dvakrát inkasovala a remízu jí zachránil nejlepší střelec týmu Salomon Kalou. I přes ztrátu berlínský klub udrží třetí příčku i po víkendu.

Hannover se dočkal bodu po pěti prohrách v řadě, jenže dál míří do druhé ligy. Pět kol před koncem sezony ztrácí na záchranu deset bodů.

Německá fotbalová liga - 29. kolo:
Hertha Berlín - Hannover 2:2 (3. Ibiševič, 72. Kalou - 18. Sobiech, 58. Schmiedebach).