Paderborn - Freiburg 1:2Fotbalisté Freiburgu zvládli rychlý návrat do německé ligy

Fotbalistům Freiburgu se povedl okamžitý návrat do nejvyšší německé soutěže. Svěřenci trenéra Christiana Streicha získali jistotu dvě kola před koncem druhé ligy díky dnešnímu vítězství 2:1 v Paderbornu, který spadl na poslední místo v tabulce.

Freiburg se střelecky prosadil po chybách bývalého sparťanského obránce Niklase Hohenedera v dresu Paderbornu. Sedmnáct sekund po začátku druhého poločasu otevřel skóre Mike Frantz a za další dvě minuty zvýšil Nils Petersen. Domácí porážku jen zmírnili, i když Freiburg dohrával zápas v deseti.

Druhé postupové místo v tabulce drží Lipsko, které má náskok pěti bodů před třetím Norimberkem.