Frankfurt - Hoffenheim 0:0Kadeřábkův Hoffenheim udržel ve Frankfurtu neporazitelnost

Berlín

Fotbalisté Hoffenheimu s českým reprezentantem Pavlem Kadeřábkem v základní sestavě remizovali v předehrávce 14. kole německé bundesligy bez branek ve Frankfurtu. Oba sousedé v tabulce nevyužili šanci posunout se alespoň dočasně na třetí místo, ale prodloužili své dlouhé série bez porážky.

Hoffenheimský Sandro Wagner během utkání s Eintrachtem Frankfurt.

Pátý Frankfurt je bez prohry už osm zápasů. Čtvrtý Hoffenheim, jenž má stejný počet 26 bodů, je dokonce společně s překvapivým lídrem z Lipska jedním ze dvou týmů, které bodovaly ve všech utkáních v sezoně.

Hoffenheim měl v závěru dnešního duelu přesilovku poté, co byl v 82. minutě vyloučen po druhé žluté kartě domácí Timothy Chandler. V té době byl už zhruba deset minut na střídačce hostů Kadeřábek, jehož v 73. minutě nahradil Steven Zuber.