Frankfurt - Mönchengladbach 2:0Frankfurt je po výhře nad Mönchengladbachem druhý v bundeslize

Frankfurt

Fotbalisté Eintrachtu Frankfurt porazili v bundeslize Borussii Mönchengladbach 2:0 a před víkendovými zápasy se posunuli na druhé místo tabulky. O výhře domácího týmu rozhodli Kevin-Prince Boateng a střídající Luka Jovič, který skóroval v nastaveném čase druhé půle.

Kevin-Prince Boateng z Frankfurtu střílí první gól duelu.

Hosté měli ve druhém poločase několik příležitostí k obratu, žádnou ale neproměnili. Dvakrát trefili břevno - nejprve ze hry Patrick Herrmann a z pokutového kopu pak i Thorgan Hazard, který mohl v 78. minutě vyrovnat.

Frankfurt bodoval popáté za sebou a v tabulce je před ním jen Bayern Mnichov. Obhájce mistrovského titulu má v čele náskok 14 bodů.