Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparta se blíží k jubileu, připomínají ho nové venkovní dresy

17. července 2018 14:32 - Praha

Minulá sezóna se nepovedla, další má být mnohem lepší. Fotbalové Spartě má pomoci také nový venkovní dres, který budou její hráči nosit v následujících dvou sezónách. Nová sada odkazuje k období Železné Sparty a připomíná, že klub bude v listopadu slavit 125 let od svého založení. Na představení dresů se můžete podívat v přiloženém videu.

Sport.cz

Výraznou novinkou je, že čistě bílý dres od firmy Nike s jemnými šedými detaily má na prsou vyvedené obrysové klubové logo, nikoli barevný znak. Trikolóra je vyobrazená na zadní straně trika a je znázorněna tak, aby byly barvy ve správném pořadí modrá - žlutá - červená při pohledu zezadu. V sadě budou k bílému dresu šedé a černé trenky a bílé stulpny.

Na dresu jsou také motivy číslovky 125, které připomínají, že 16. listopadu 2018 bude přesně 125 let od založení klubu, který se v průběhu historie stal nejúspěšnějším týmem československé a české historie.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..