Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Potvrzeno! Legenda Sparty se vrací na Letnou

23. srpna 2018 10:40 - Praha

To, o čem se spekulovalo, se stává realitou. Bývalý obránce Sparty a klubová legenda Jiří Novotný bude vypomáhat letenskému týmu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Můžu potvrdit, že s Jirkou Novotným navazujeme spolupráci. Jeho činnost bude ve sledování hráčů čili to nebude klasický asistent jako Radek Kováč," potvrdil pro Sport.cz tiskový mluvčí klubu Ondřej Kasík.

Osmačtyřicetiletý někdejší obránce Novotný získal se Spartou čtrnáct titulů, což je dosud nepřekonatelný rekord klubu. Pro fanoušky je hráč přezdívaný Feri ikonou letenského týmu.

Novotný v poslední době nejednou kritizoval tahy letenského vedení a žádal, aby dávalo větší prostor právě nedávným legendám, jež pro Spartu dýchají.

Jeho příchod může znamenat velké smíření. Současný kouč a sportovní manažer Zdeněk Ščasný totiž v roce 1999 poslal Novotného na hostování do Liberce a podobná situace se zopakovala i v Mostě, když obránce za působení stejného trenéra raději odešel do Blšan.

vat, Sport.cz

  1:2 Karviná - Ostrava 1:2   dohráno
20190722T18:00:00+0200
MFD OKD Karviná vs. FC Baník Ostrava
MFD OKD Karviná vs. FC Baník Ostrava
MFD OKD Karviná
FC Baník Ostrava

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..