Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jsme špatní od prvního do posledního hráče, uznal teplický Krob po debaklu od Slavie

26. srpna 2018 11:46 - Teplice

Bezradným dojmem působili fotbalisté Teplic v zápase 6. kola první ligy s pražskou Slavií. O jejich porážce 0:3 se rozhodlo již během necelé hodiny hry, což zarmoutilo všechny hráče „žlutomodrých“. Zklamání netajil ani levý obránce Jan Krob, který nedávno prodloužil v Teplicích smlouvu a situace týmu mu není lhostejná. „Věřím, že se probereme,“ říká zkušený bek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak byste shrnul duel se Slavií?

Soupeř nám ukázal, jak se hraje fotbal. Přitom jsme začali dobře, měli jsme hned v úvodu slibnou šanci. Chytli se i fanoušci, ale nás srazil první inkasovaný gól. Do poločasu to bylo 0:2 a už jsme nebyli schopní se sebrat a vytvořit si nějakou příležitost. Jsme špatní od prvního do posledního hráče.

Z teplického výkonu čišel nedostatek sebevědomí i herní jistoty. Čím si to vysvětlujete?

Vůbec jsme nevěděli, jak se dostat dopředu a sami jsme tápali nad tím, co chceme hrát. Zápas jsme nezvládli. To se nesmí stávat.

Vypadá to, že se tým nemá o co a o koho opřít. Cítíte to také tak?

Nedaří se nám. Když to vychází celému mužstvu, většinou se prosadí i individuality, že vstřelí nějaké góly. Ale to nám chybí. Musíme si sáhnout do svědomí a začít makat. Prvním úkolem je, abychom uspěli ve středu v MOL Cupu v Praze proti Admiře. Tím bychom se měli vyburcovat i pro sobotní ligový zápas v Mladé Boleslavi před reprezentační pauzou.

Začátek sezóny přitom nenasvědčoval hernímu útlumu. Z prvních tří kol jste získali pět bodů. Od té doby ale ani jeden.

Nevím, čím je způsobený současný pokles. Mrzí nás nejen prohra 0:1 ve Zlíně gólem z nastaveného času, ale především domácí skóre 0:7 ze zápasů se Spartou a Slavií. Spadli jsme do toho sami a musíme se z toho sami dostat. V české lize si nemůžeme vybírat soupeře, ale zásadní utkání teprve přijdou. V nich nastane hodina pravdy, kdy by se měla prokázat síla mužstva.

Co pro vás znamená prodloužení smlouvy v Teplicích?

Každý hráč chce vyhrávat. Momentálně nám to moc nejde, ale věřím, že se probereme. Mám kontrakt na pár let dopředu a doufám, že v Teplicích zažiji šťastnější časy, než prožíváme.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

  Teplice - Ml.Boleslav dnes 18:00
20190918T18:00:00+0200
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice
Ml.Boleslav

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..