Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Sparta má nového šéfa. Rosický na své pozici zůstává

25. září 2018 17:48 - Praha
(Aktualizováno: 25. září 2018 18:12)

Sportovní ředitel Zdeněk Ščasný si během podzimu přibral také roli hlavního trenéra a mužstvo pod jeho vedením ještě neokusilo porážku. Na Letné pak dochází i k dalším změnám. Novým generálním ředitelem fotbalové Sparty se stal František Čupr, který bude mít na starost ekonomické a provozní řízení klubu. Dosavadní šéf Adam Kotalík bude mít jako člen představenstva na starost sportovní úsek. Sparta o změnách informovala na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Představenstvo klubu na pondělním zasedání schválilo novou organizační strukturu. Rozhodlo o obsazení pozice generálního sekretáře, kterou naposledy vykonával dlouholetý funkcionář Rudolf Baťa. Funkce se ujímá Dušan Žovinec, aktuálně vedoucí úseku ženského fotbalu Sparty. Jeho pracovní náplní bude koordinace všech složek sportovního úseku a dohled nad administrativními procesy.

Pokud jde o Františka Čupra, nový generální ředitel má zkušenosti s vrcholovým managementem ze společnosti EP Infrastructure, kterou vede majitel Sparty Daniel Křetínský. Byl také členem dozorčí rady PRE a pracoval jako manažer Jihomoravské energetiky.

Adam Kotalík se bude nadále z pozice místopředsedy představenstva akciové společnosti exekutivně věnovat aktivitám ve sportovní oblasti a jejich dalšímu rozvoji. Ve vedení sportovního úseku pak pokračují Zdeněk Ščasný s Tomášem Rosickým.

dos, Sport.cz

  1:5 Teplice - Slavia 1:5   dohráno
20190721T19:00:00+0200
FK Teplice vs. SK Slavia Praha
FK Teplice vs. SK Slavia Praha
FK Teplice
SK Slavia Praha
  Karviná - Ostrava   dnes 18:00
20190722T18:00:00+0200
MFD OKD Karviná vs. FC Baník Ostrava
MFD OKD Karviná vs. FC Baník Ostrava
MFD OKD Karviná
FC Baník Ostrava

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..