Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Trest platí! Baroš si ani v sobotu proti Plzni nekopne

1. listopadu 2018 16:04 - Praha
(Aktualizováno: 1. listopadu 2018 17:08)

Pokus, který se nevydařil. Fotbalový internacionál Milan Baroš a jeho Baník Ostrava požádali, aby byl útočníkovi podmíněně prominut poslední díl jeho pětizápasového trestu. Baroš by tak mohl nastoupit k sobotnímu ligovému duelu s mistrovskou Plzní. Disciplinární komise však žádosti nevyhověla. Trest platí v původní výši a Baník si musí bez svého lídra proti Viktorii poradit i podruhé. Ve středu Plzeň na jejím hřišti vyřadil z MOL Cupu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kapitánovi Baníku ruply v duelu se Slavií nervy. Po faulu na Souška byl za surovou hru vyloučen, při odchodu ze hřiště přidal hrubé a urážlivé chování směrem k rozhodčím.

Přestože se pak Milan Baroš omluvil, trest ho neminul. Zákaz startu v pěti soutěžních utkáních a pokuta 150 tisíc korun.

„Podle paragrafu 45 disciplinárního řádu mohla disciplinární komise zastavit Barošovi činnost až na devět měsíců," poukázal při vynesení verdiktu mluvčí Ligové fotbalové asociace Štěpán Hanuš.

Žádost o prominutí zbytku trestu proto neměla velkou naději na úspěch.

Olomouc byla za opakované rasistické chování fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu v zápase se Spartou potrestána pokutou 60 tisíc korun. Kvůli příznivcům musí pykat také vedoucí Slavia, kterou použití zakázané pyrotechniky vyjde na 55 tisíc.

Platit musí rovněž obránce Pavel Čmovš z Teplic, jenž za poničení zařízení stadionu po vyloučení v utkání se Slováckem dostal pokutu deset tisíc korun.

dos, Sport.cz

Překvapilo vás, že útočníkovi Baníku Ostrava Milanu Barošovi disciplinárka neprominula zbytek trestu a on tak přijde o duel s Plzní?


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..