Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparta je na tom hůře než za trenéra Stramaccioniho! Fanoušci chtějí, aby odešel i Stanciu

10. prosince 2018 20:02 - Praha

Fanoušci fotbalové Sparty mají jasno. Po dalším výsledkovém nezdaru Letenských chtějí, aby na lavičce skončil hlavní kouč Zdeněk Ščasný. Zároveň ale i vybízí nejdražší posilu v historii celé ligy Nicolaeua Stanciua, aby taktéž odešel. Důvod je však zcela odlišný než u kouče.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zatímco Ščasný je u fanoušků trnem v oku, Stanciu je jejich oblíbencem. Nejen výkony na hřišti, týmovou hrou, ale i pokornými výroky, což potvrdil i prohře 0:1 s Teplicemi.

„Je to jeden z mála momentů mojí kariéry, kdy se stydím za náš výkon. Všichni bychom se měli stydět," řekl rumunský záložník klubové televizi.

Bilance Sparty v posledních dvou sezonach nejvyšší fotbalové ligy po 18 kolech:    
sezona 2018/2019    
trenér Zdeněk Ščasný    
9 výher 4 remízy 5 proher 29:15 31 bodů
sezona 2017/2018    
trenér Andrea Stramaccioni    
9 výher 5 remíz 4 prohry 24:13 32 bodů

Fanoušci Sparty jsou vesměs nadšení, že takový hráč v rudém dresu hraje, ale zároveň ho někteří z nich vyzývají k odchodu. „Nejdříve jsem chtěl, aby Tě neprodali...Teď bych Ti to asi přál, abys mohl jít jinam, protože jinak se tady úplně zakopeš...snad se pletu a bude lépe, ale...," napsal na Facebooku jeden ze sparťanských příznivců.

„Akorát mu tady zničíte kariéru," doplnil ho další z fanoušků. „Kdyby byli všichni ve Spartě tak soudní jako Stanciu, (hlavně vedení klubu) tak jsme dneska velkoklub a nebojíme se o páté místo v tabulce," postěžoval si další z nich.

Porážka s Teplicemi přidělala trenérovi Sparty Zdeňku Ščasnému další starosti.

Vlastimil Vacek

Někteří fanoušci během zápasu pokřikovali Ščasný ven! Ščasný ven! A reakce zkušeného stratéga? „Je to právo fanoušků a také logická reakce. Pokud mužstvo hraje dobře, jsou fanoušci nadšení, když dobře nehraje, což my už delší dobu nehrajeme, jsou nespokojení."

Sparta za osmnáct kol získala jednatřicet bodů, což je o bod méně než v minulé sezoně, kdy Letenský klub vedl Ital Andrea Stramaccioni.

vat, Sport.cz

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..