Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Prokletý běžící pás! Dvakrát se na něm při testech zranil, teď už ho Hejda odmítl

5. ledna 2019 19:56 - Plzeň

Běžící pás rozhodně není jeho kamarád. Před startem letní přípravy Lukáši Hejdovi způsobil patálie, které ho provázely celý podzim. Proto stoper fotbalové Plzně při kondičních testech před začátkem zimní přípravy běh na pásu odmítl.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Hejdis absolvoval testy radši na kole, zvládl to naštěstí bez zranění. Chce se to prostě dobře rozcvičit. Říkal jsem mu potom, že po čtyřech letech by mohl zažít přípravu," vtipkoval na adresu Hejdy záložník Jan Kovařík. „Teď vážně, doufám, že bude zdravý," dodal.

Není divu, že Hejda pás odmítl, neboť letní nešťastná příhoda byla už druhá tohoto druhu. Obě měly shodný průběh. Sotva v první den přípravy vstoupil na běžící pás, s bolestivou grimasou ve tváři ho opustil.

Tentokrát ho píchlo v lýtku, první zápas v sezoně odehrál až zkraje září. Potíže s lýtkem, byť v menší míře, ho provázely dál, například musel odstoupit ze zápasu se Slováckem. Podobné problémy si nyní chtěl ušetřit, proto zvolil úspěšně rotoped.

neu, Sport.cz

ČT sport Liberec - Plzeň dnes 18:30
20190719T18:30:00+0200
FC Slovan Liberec vs. FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec vs. FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..