Rubriky:

FORTUNA:LIGA

První propuštěný si polepšil. Ze Sparty do špičky francouzské ligy

13. ledna 2019 17:41 - Montpellier

Přišel jako střídající hráč, a když se k exekuci pokutového kopu žádná z opor neměla, chopil se míče sám. Jenže přestřelil a Sparta na Slovácku prohrála... Zahozená penalta je pohříchu asi největší událostí, kterou se srbský univerzál Mihailo Ristič zapsal do historie české fotbalové ligy. Letnou v zimě opustil, rozhodně si však nepohoršil. O víkendu se stal posilou Montpellieru, aktuálně pátého celku francouzské ligy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Přišel na hostování z Krasnodaru, ve Spartě se ovšem do základní sestavy neprosadil. Během ročního působení na Letné zasáhl Mihailo Ristič jen do tří ligových duelů.

Nebylo tedy žádné překvapení, že po skončení podzimu byl srbský legionář prvním hráčem, jehož se Sparta vzdala a jeho hostování bez uplatnění opce ukončila.

Překvapením však rozhodně je, kam se 23letý fotbalista přesunul. Odchodem do Montpellieru, který šlape na paty absolutní francouzské špičce, si vlastně polepšil.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..